Hakkımızda
HAKKIMIZDA
ESKA METAL markası adı altında, 2003 yılından itibaren endüstriyel yapıların çatı cephe kaplamaları ve izolasyon alanlarında faaliyet gösteren firmamız, kısa süre içerisinde ürün ve uygulama çeşitliliğini arttırarak ulusal hizmet ağını uluslararası alana taşımıştır.

ESKA METAL markası altında 2003 yılında Gaziantep'te kurulan firmamız, çatı ve cephe kaplamaları alanında gösterdiği faaliyetlere ilave olarak 2009 yılından itibaren makineleşme ve üretim alanlarında yatırımlar yapmaya başlamıştır.


2009 yılında Gaziantep 3. OSB' nde kurulan ve şu anda 13.000 metrekare kapalı alanda hizmet veren fabrikamızda, 5 adet trapez üretim hattında 15 değişik kesit ve hadve yüksekliği ile üretim yapabilen makine parkı, trapez kenet makineleri, düz kenet makineleri, kenet radius makineleri, rulo sac dilme ve boy kesme hattı, Z profil hattı, abkantlar ve giyotinler, cephe kaset sistem makinesi ve kilit geçme sistem makinelerimiz ile yurt içi ve yurt dışındaki projelere uygulama ve malzeme desteği sağlamaklayız. Bunlara ilave olarak Ravago, Onduline ve Sika gibi uluslararası markaların bayilik ve distrübütörlüğünü yürütmekteyiz.


2003 yılından beri Gaziantep'te hizmet veren merkez ofisimizi 2015 yılı itibari ile İstanbul'a taşıyarak müşterilerimize her iki bölgede de hizmet vermeye devam ediyoruz.


Yeni yatırımlarına devam eden firmamız, Gaziantep'teki fabrikasına ilave olarak, 2021 yılında Yalova İmes OSB'de kuracağı yeni üretim tesisi ile müşterilerine çok daha hızlı şekilde kaliteli ürünler sunmaya devam edecektir.

KATALOG
BAYİLİKLERİMİZ
Distribütörlüğümüz ve Bayiliğimizin olduğu ürünler hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Titanyum Çinko, Yapı Kimyasalları, Taşyünü ve Onduline...

Bayilikleri Görüntüle
KATALOG
Üretimini yapmakta olduğumuz ürünlere ait kataloğumuzu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


Kataloğu İNDİR
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kaliteden ödün vermeden hızlı ve yenilikçi çözümler...

Sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer alan konumumuzla, örnek ve rekabetçi yapımızın sürekliliğini sağlamayı hedefleyerek aşağıdaki prensiplere bağlılığımızı taahhüt ediyoruz.

Kalite Politikasını Görüntüle
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek...

ESKA METAL, kaynaklarını ve faaliyetlerini yönetirken, çevreye dost ve mümkün olan en doğru yolları tercih eder.

Doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan firmamız; faaliyetlerinden kaynaklanacak her türlü çevresel ve sosyal etkileri en aza indirgeyerek, çevre yönetim performansını sürekli geliştirecektir.

Çevre Politikasını Görüntüle
İSG POLİTİKAMIZ
ESKA METAL olarak benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. ESKA Metal’in faaliyet gösterdiği her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) birinci öncelik olup, “Önce İş Güvenliği” sloganı ile bu anlayışını ifade eder.

ESKA METAL olarak en önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışma alanlarımızda yürüttüğümüz faaliyetlerimizde ve hizmetlerimizde, çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, 3. şahıslara ve her türlü ekipmana gelebilecek tüm zararları iş kolumuzun olası risklerine karşı olanaklar dahilinde engellemek iş sağlığı ve güvenliği politikamızın temelini oluşturmaktadır.

İSG Politikasını Görüntüle

Yakından Takip Et!

ESKA kurumsal iş birlikleri, yeni projeler ve üretim yapısı ile ilgili bilgileri yakından takip etmek istersen
aşağıda yer alan e-bültene kayıt olabilirsin.

* Kişisel bilgilerinin gizliliği bizim için önemli. Daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikamız sayfasına göz atabilirsin.