01

TİTANYUM ÇİNKO

Titanyum Çinko Türkiye Distribütörlüğü ve Yetkili Uygulamacısı...

RHEINZINK, 1842 yılında kurulmuş Alman GRILLO Group'un çatı ve cephe kaplamaları için titanyum ve bakır alaşımlı çinko üreten firmasıdır. prePATINA serisi ile çinkoya özgü doğal patinalı yüzeyi, üstünde herhangi bir kaplama, boya veya fosfatlama kullanmadan üretebilen dünyadaki tek üreticidir.

02

YAPI KİMYASALLARI

SİKA Yapı Kimyasalları ürünleri Bölge Distrübitörü...


03

TAŞYÜNÜ

Ravaber Taşyünü satış ve uygulama bayiliği...

Taşyünü; doğada bulunan volkanik kayaçlardan elde edilen mineral ve inorganik taşların 1400-1500 derece arasında eritilip, elyaf haline gelmesiyle oluşturulan ve %97 oranında doğal elyaf içeren ısı yalıtım malzemesidir.

04

ONDULİNE

Hafif çatı kaplama ve kiremit altı levhalar bayiliği...

1940'larda kurulan Onduline Group, hafif çatı kaplama ve kiremit altı levhalarında dünyanın ilk üreticisidir. Çatı kaplama, çatı ve temel yalıtımı malzemelerinin üretim ve pazarlamasını gerçekleştiren Onduline Avrasya’nın ürün yelpazesindeki ürünlerin büyük bölümünün esasını "bitüm" ve organik elyaflar oluşturmaktadır.

ESKA Metal, Dünya Markası Olma Yolunda Emin Adımlar Atıyor
Türkiye'nin hemen her ilinde çatı ve cephe işlemleri

Türkiye dışında ise Irak, Bulgaristan, Suudi Arabistan, Kıbrıs, Rusya vb ülkelerde bir çok çatı ve cephe projesine imza atmıştır. Aynı ülkelerden ve yeni başka ülkelerden gelen çatı kaplama, özellikle de kenet çatı , trapez çatı , kilit geçme çatılarda , yeni projeler için sürekli faaliyet içindeyiz. Eska Metal firması bu alanda bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla sürekli ileri gitmektedir.

ESKA Metal, Türkiye Geneli ve Komşu Ülkelere Hizmet Sunuyor
Modern sistemler kullanarak üretilen çözümler

Hizmet kalitemizi artırmak için mobil vinç, hidrolik makaslı iskele, telehandlerle desteklediğimiz 20 teknik personel, 22 idari personel ve toplam 350 çalışanımız ile 15 yıllık tecrübemizi de üretimimize yansıtarak, endüstriyel yapıların çatı cephe kaplaması ve izolasyon sektöründe güvenli ve emin adımlarla hizmetimize devam etmekteyiz.

Uygulamalar
Modern sistemlerle İhtiyaca En Uygun Çözümler
Kenet Sistem Çatı Kaplama Detayları Görüntüle
Kilit Geçme Sistem Çatı Detayları Görüntüle
Trapez Kenet Sistem Çatı Kaplama Detayları Görüntüle
Çift Kat Trapez İle Yerinde Uygulama Çatı kaplama Detayları Görüntüle
TPO ve PVC Membranlı Çatı Kaplama Detayları Görüntüle
Hazır Sandviç Paneller İle Çatı Kaplama Detayları Görüntüle

Yakından Takip Et!

ESKA kurumsal iş birlikleri, yeni projeler ve üretim yapısı ile ilgili bilgileri yakından takip etmek istersen
aşağıda yer alan e-bültene kayıt olabilirsin.

* Kişisel bilgilerinin gizliliği bizim için önemli. Daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikamız sayfasına göz atabilirsin.